Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Seksi dhe marrëdhëniet

Këshilla rreth pasion dhe dashuri, këshillimit për çifte, mesazhet joshëse, mbrojtje, dashuri pashpërblyerë, zemër të thyer, divorc.

---------------------------------------------------------

Si te zgjidhni një dhuratë të parë përvjetorin e dasmës

Si te zgjidhni një dhuratë para martese përvjetor është zakonisht një listë të dhuratave për të dhënë për çdo vit e martesës


në përgjithësi është një listë e dhuratave për të dhënë për çdo vit e martesës përvjetori i parë është u letër tjetër martese përvjetor / u dhuratë tradicionale për përvjetorin e parë .. Martesa është, pra, diçka u lidhur në letër / u. Bashkëshortët dhe gratë mund të japin, për shembull, librat, poezitë dhe grafika në dashuri letër. Në fakt, ajo mund të jetë e vështirë për të gjetur diçka lidhur përshtatshme me letër, por ajo që është romantike. kam marrë për të dhënë disa ide Tradita e letrës është bërë. bileta
bregdet / u Biletat band
preferuar, shumëpritur ngjarje sportive, apo bileta avioni me një tjetër muaj mjalti mund të jetë një ide e madhe. Paramendoni bashkëshortit tuaj për të lexuar fytyrën tënde në hartë vijnë në dy javët në Majorca.
u kartë / u kartë
për veten e tij ose të përgatitur. Kjo është një ide e mirë, dhe shumë të lira. kartoni kartat Powycinaj me të mirë para-zbukuruar me vizatime apo ngjyra pikturuar thjesht të ndryshme. Në një faqe në një datë tjetër Post, e cila është e lidhur me të. Ajo do të jetë kënaqësi si ju do të keni për të kujtuar ngjarje të veçanta. Sigurisht, të gjitha situatat e përfshira në faqet duhet të jetë romantik apo funny. Me një kartë të tillë, kurrë nuk ju nuk do ta harroj momentet e mrekullueshme kaluan së bashku.
u Ftesë / u
Nëse jeni duke planifikuar për të përgatitur një darkë romantike qirinj në përvjetorin e martesës, duhet të rezervuara / table Las në restorantin më të mirë në qytet për të dërguar burrit të saj / thirrje gruaja. Ju mund të përgatisë ata për të poseduar ose të gjejnë online diçka të përshtatshme. zarf bukur do të doja të bashkohen në një foto të përbashkët, në të cilin një puthje ose një përqafim. buqetë
u me lule letre / u
Kur bashkëshorti ju sjell një buqetë me lule kanë impresionuar gjithmonë. të bërë drejtësi në traditë këtë herë, disa lulet prej letre. lule të tilla për të siguruar që ju mund të blejnë, dhe me siguri do të duken bukur. Unë personalisht mendoj se një shëmtuar shumë, por bëhet në person do të jetë much appreciated. gratë , e cila e sheh anijet do të jetë i kënaqur dhe e vlerësojmë vështirësitë që lidhen me përgatitjen e shije të tilla.
u Lista / ​​u
një ide e mirë dhuratë për punën për të shënuar përvjetorin e parë të martesës do të jetë gazetë të ditës dhe vendin ku dashuria premtuar dhe besnikëri. Shikoni në internet, dhe arkivat shkarko të gazetës preferuar lokal burrit të saj. Ju mund të zgjidhni ngjarjet coolest të atë ditë dhe vënë ato në një kuti të madhe.
u para / u para
për dhuratën e me sa duket parëndësishme dhe jo shumë romantike. Por mos harroni se kjo është përvjetori i parë, i cili thotë se puna është përshkruar në Aktin e Letrave me Vlerë e bën atë ideal. zarf në të cilën keni vënë shënime dashuri shënim. Shkruani se sa e doni atë apo të saj dhe tërë botën për ju. bëjë atë për të. Ajo me siguri do të jenë të lumtur për të marrë këtë dhuratë.
u Lista / ​​u Kjo
mund modës së vjetër, por ajo që është romantike. Shkruani me vete një letër e saj dashuri. Zgjidhni mallrat e bukur shkrimi në letër të tregtisë. Ju mund të printoni foton tuaj dhe përdorni të përbashkët, si letër në të cilën deklaratë napiszesz nga këngët e dashurisë.
u ju / u veshje
për vete vetëm letër e bërë. Ju mund të merrni një bandë letër në gjoks dhe pantallona të gjera Hawaiian letër. Humbja e tij nuk do të apelojë për ju për të thyer ju. Ju gjithashtu mund të merrni një kuti të madhe të letrës. Kuti Obklej bukur prej letre dhe bashkëngjitni një hark i madh i kuq. Kur të hyni në dhomë të hidhen jashtë kornizës në kostum të Evës nga kopshti i Edenit.
dhuratë
bregdet / u
Pothuajse të gjitha dyqanet e mëdha ofrojnë mundësinë për të blerë certifikatat dhuratë për një shumë të caktuar. Zgjidhni dyqan tuaj të preferuar dhe një kupon burri apo gruaja sprezentuj e zgjedhjes së tyre të vlerave. Kjo do të jetë një justifikim i mirë për të shkuar për prokurimin e përbashkët.


> Si për të identifikuar DDA
> Si të bie në dashuri me një vajzë
> Si për të blerë një prezervativ
> Si në dritë një grua
> Si te zgjidhni bra përsosur
> Si për të ardhmen e bukuri në aktet nënligjore
> Dispozitat kundër rrudhave
> Si të njohin dhe të zbuloni Depresioni Depresioni tek të rinjtë nxënësit, adoleshentë, adoleshentët, fëmijët
> . Si mund të thoni në 100 gjuhë
> Si për të llogaritur pjellore dhe jopjellor
> Si për të shmangur tradhtinë
> Le të thonë se unë e bëri atë me të dashurin tim një javë para periudhës suaj .. Pas dy ditësh pothuajse tri herë .. mori më herët se zakonisht .. eshte normale kjo mund të jetë shtatzënë?
> Si të merren me kujtime të dhimbshme
> Si të manipulojnë një njeri
> . Si vajzë smuvati nëpërmjet facebook
> Si për të identifikuar këtë çështje
> Çfarë lloj i muzikës për një mbrëmje romantike
> Si për të ndërtuar një marrëdhënie të qëndrueshme
> Që të filloni gjërat jashtë dhe i përshtatet një grua në një humor të mirë
> . Si për të reduktuar djersitje
> Si mund të dini mashtrojnë mbi mua për pabesi ai ka një të dytë
> Si të dal nga kompleksi një tiran
> statusi i zemëruar xhelozia
> Çfarë do të Leas emrit - Kuptimi i Lea
> Si të rritet petting njerëzit ?
> Si për të fituar me shume
> . Si te zgjidhni ngjyrën e pjesës së dasmës kryesor 2
> . Si për të marrë barrë
> Si për të vënë një pecetë në zambak
> Si mund ta di se djali është në dashuri me të?
Gjuhë
Artikuj

Tiranë, ShqipëriView Larger Map