Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Seksi dhe marrëdhëniet

Këshilla rreth pasion dhe dashuri, këshillimit për çifte, mesazhet joshëse, mbrojtje, dashuri pashpërblyerë, zemër të thyer, divorc.

---------------------------------------------------------

Ku jo për të shkuar në një muaj mjalti

Ku të mos shkojnë në ëndrrat mirën e muajin e mjaltit rreth saj, në ditën e dasmës së tij është i veçantë

.. ëndrrat
të gjithë për ditën e tyre të dasmës në mënyrë të veçantë, megjithatë, në mënyrë që të krijojë një ceremoni të paharrueshme dasmës, ju do të shpenzojnë shumë kohë dhe energji për përgatitjen Kjo është një sfidë e vërtetë e vështirë pse shumica e çifteve janë të etur për muajin e mjaltit dhe! Ajo ka në plan të shpenzojë një pjesë romantike dhe e bukur e botës. dhe në mënyrë të drejtë! Muaji i Mjaltit është vetëm momentet romantike, e momentet e veçanta të ngazëllim, pranimet dashuri, të cilat mbeten në qendër të kujtimeve. Për fat të keq, jo kudo muaj mjalti mund të procedojë sipas këtij skenari. Nëse ju nuk dëshironi bëjnë muaj mjalti tuaj një fatkeqësi, të marrë për zemër disa këshilla se ku të mos shpenzuar muajin e mjaltit tonë: bregdet
ku ekziston rreziku dhe paligjshmëria / u
Pa marrë parasysh se sa e mrekullueshme që ju shikoni në nęciły fotografi, mos harroni se në disa vende muaj mjalti mund të jetë ndërprerë brutalisht nga trazirat politike dhe dukuri të rrezikshme apo sëmundje. vende
u se vetëm njëra palë dëshiron të shohë / u
Ajo ndodh. Ajo do të kalojnë ditë në plazh, ndërsa sipping një pije nga palemką, dhe ai ëndërron të aventura për të rritur nivelet adrenalin. Nëse doni të shmangur prishur atmosferën e muaj mjalti konfuzion për të folur për pritjet e tyre dhe të përpiqemi për të zgjedhur një destinacion që është gjithashtu një burri të lumtur dhe gruaja.
bregdet ku gjithçka shkon sipas planit / u
mend asgjë nuk mund të prishin muajin e mjaltit për të planifikuar atë më shumë se një minutë. at 7:30 am mëngjes, 9:00 në ora 11:00 është koha për të, drekë sunbathing në 11 , 15, dhe pastaj të shkojnë ... Të gjithë gëzimi i spontanitetit në muajin e mjaltit!
e bregdet, ku pacientët mund të arrijë qëllimet e muaj mjalti jo / u
Për fat të keq kjo ndodh se një nga bashkëshorti - shpesh njerëzit e natyrisht ai -. duke u përpjekur për të kombinuar një muaj mjalti me një udhëtim, operacione të tilla si 2 në 1 me vendosmëri thonë se nuk ka për të Honeymoon është koha për të kushtojnë faqet ekskluzivisht
bregdet që nuk janë mësuar pak!. / u
Edhe pse disa vende duket fantastike në fotografitë e katalogjeve, pas arritjes në vendin mund të gaboj. dhoma të pista, i lënë pas dore banjo, ajer te kondicionuar thyer, plot me plazhe, shijojnë ushqimin, qendra e qytetit është 15, në vend se 2 km
... me fat për të jetuar në një moshë dixhitale, dhe ne mund të shmangur shqetësim të tillë. ju këshillojmë që të detyrave të shtëpisë muajin e mjaltit dhe e di opinionet e të tjerëve në lidhje me destinacionin tuaj ëndërr.
Mos harroni! Nëse ju vendosni kaloni muajin e mjaltit në një ishull ekzotik larg, ose në kamp, ​​qëllimi i tij kryesor është fun!


> Si të pirë e të ngrënë një vajzë për të folur në lidhje me vajzat tema për qark?
> . Si të refuzojë një të dashurin
> Unë kam një problem budallallëk, por ... unë nuk e di se si për të puthur Çfarë mund të bëj, përveç natyrisht Si të puthësh një djalë.?
> . Sex me të dashurin e saj dy ditë pas menstruacioneve Cracked na prezervativ, dhe pastaj kemi pasur dy ditë off, dhe përsëri seks pa mbrojtje të ngjarë që unë jam shtatzënë unë duhet të shkoj tek gjinekologu me një jesl mbikëqyrësi.?
> Cili është emri i Sven - do të thotë Sven e emrave
> Si të jetë një lloj më tërheqës
> Si për të ndihmuar fëmijën tuaj pas një divorci
> pilula kontraceptive dhe shtatzënia
> Si mund të dini se ftohur, ajo ishte gati deri në fund
> Cila është pika G
> Si të planifikojnë një martesë
> Si te zgjidhni një hairstyle për martesë
> Si për të folur në mënyrë efektive kompliment
> . Si për të vënë një prezervativ
> Si për të shmangur gabimet në profilin takim
> Si te zgjidhni një buqetë Dasma
> Cili është dallimi në mes burrave dhe grave?
> Dhuratat e keq
> Si të dal nga kompleksi një tiran
> si për të ulur koston e divorcit
> Si për të bërë një skic n libra nga ijet
> Si të flirtoj me një vajzë
> Si lulevrima
> Si për të përmirësuar raport seksual dhe për të zvogëluar dallimet në dëshirën seksuale |? Sex
> Si për të rritur sasinë e spermës
> Urime pagëzimit dhe mesazhe për pagëzimeve, pagëzim
> Internet Registry
> Çfarë duhet të bëni kur një marrëdhënie të prishet?
> MESAZHE e dashurisë Unë të dua dhe dashuri mesazhe për paraqitjen e
> Si të merrni numrin e telefonit të dashurin tim
Gjuhë
Artikuj

Tiranë, ShqipëriView Larger Map