Këshilla të mira për jetën e përditshme

Home Artikuj Gjuhë

Seksi dhe marrëdhëniet

Këshilla rreth pasion dhe dashuri, këshillimit për çifte, mesazhet joshëse, mbrojtje, dashuri pashpërblyerë, zemër të thyer, divorc.

---------------------------------------------------------

Si te zgjidhni një dhuratë të parë përvjetorin e dasmës

Si te zgjidhni një dhuratë para martese përvjetor është zakonisht një listë të dhuratave për të dhënë për çdo vit e martesës


në përgjithësi është një listë e dhuratave për të dhënë për çdo vit e martesës përvjetori i parë është u letër tjetër martese përvjetor / u dhuratë tradicionale për përvjetorin e parë .. Martesa është, pra, diçka u lidhur në letër / u. Bashkëshortët dhe gratë mund të japin, për shembull, librat, këngët e dashurisë apo grafikë në letër. Në fakt, ajo mund të jetë e vështirë për të gjetur diçka lidhur përshtatshme me letër, por ajo që është romantike. kam marrë për të dhënë disa ide Tradita e letrës është bërë. bileta
bregdet / u Biletat band
preferuar, shumëpritur ngjarje sportive, apo bileta avioni me një tjetër muaj mjalti mund të jetë një ide e madhe. Paramendoni bashkëshortit tuaj për të lexuar fytyrën tënde në hartë vijnë në dy javët në Majorca.
u kartë / u kartë
për veten e tij ose të përgatitur. Kjo është një ide e mirë, dhe shumë të lira. kartoni kartat Powycinaj me të mirë para-zbukuruar me vizatime apo lyer vetëm në ngjyra të ndryshme. në njërën anë, shkruani datën në anën tjetër, e cila është e lidhur me të. Ajo do të jetë kënaqësi si ju do të keni për të kujtuar ngjarje të veçanta. Sigurisht, të gjitha situatat e përfshira në faqet duhet të jetë romantik apo funny. Me karta të tilla , ju kurrë nuk do të harroj momentet e mrekullueshme kaluan së bashku.
u Ftesë / u
Nëse jeni duke planifikuar për të përgatitur një darkë romantike qirinj në përvjetorin e martesës, duhet të rezervuara / table Las në restorantin më të mirë në qytet Dërgo një burri / gruaja e quajtur. Ju mund të përgatisë ata për të poseduar ose të gjetur diçka të përshtatshme në internet. zarf bukur do të doja të bashkohen në një foto të përbashkët, në të cilat një puthje ose një përqafim. buqetë
u me lule letre / u Kur
bashkëshorti ju sjell një buqetë me lulet do kene impresionuar gjithmonë. të bëjnë drejtësi për traditën e kësaj kohe, disa lulet prej letre. lule të tilla për të siguruar që ju mund të bleni, dhe me siguri do të duken bukur. Unë personalisht mendoj se një shëmtuar shumë, por bëhet personalisht do të jetë much appreciated . grua që e sheh këtë varkë do të jetë i kënaqur dhe e vlerësojmë vështirësitë që lidhen me përgatitjen e shije të tilla.
u Lista / ​​u
një ide e mirë dhuratë për punën për të shënuar përvjetorin e parë të martesës do të jetë gazetë të ditës dhe ku dashuria premtuar dhe besnikëria. Shikoni në internet, dhe arkivat shkarko të gazetës preferuar lokal burrit të saj. Ju mund të zgjidhni ngjarjet coolest të atë ditë dhe vënë ato në një kuti të madhe.
u parave / u para
për dhuratë në dukje i parëndësishëm dhe jo shumë romantike. Por mos harroni se ky është përvjetori i parë, i cili thotë se puna është përshkruar në Aktin e Letrave me Vlerë e bën atë ideal. zarf në të cilën keni vënë shënime dashuri shënim. Shkruani se sa e doni atë apo të saj dhe tërë botën për ju Ju e dini, fle mbi burrin e dytë J apo gruaja, dhe të shtoni një shënim se ka kërkuar kohë që të jetë nëse do të donit të .... -. Por ju e dini dëshirat tuaja -. sepse unë dua / Unë dua të përmbushur ëndrrën tuaj është e rëndësishme të theksohet pala tjetër nuk mendoj se ju jeni do të mbajë.
u Foto Album / u
të shqyrtojë të gjitha fotot tuaja dhe zgjidhni ato që ju keni së bashku dhe të detyrueshme me situata të rëndësishme dhe të kënaqshme. imazhe të shtypura në letër. Ju mund të vënë ato në një album foto, ose edhe të përpiqet më. mund të mbani mend, dikur albumi nuk është vetëm një markë foto album. Kërko në internet dhe fotot poprzyklejaj zgjedhur. Kartat Flipping kartoni ju do të ndiheni si në martesë të mirë të vjetër. u
Librat / u
Jo të gjithë e lexuar librin sot, por në qoftë se burri juaj nuk i pëlqen kjo do të shkojë një ide e madhe. Ju e dini, se çfarë libra kanë qenë prej kohësh në kërkim për të, por nuk mund të merrni atë. bëjë atë për të. Kjo do të me siguri të jenë të lumtur për të marrë këtë dhuratë.
u Lista / ​​u Kjo
mund modës së vjetër, por ajo që është romantike. shkruaj atij / saj një letër dashurie. Zgjidhni mallra bukura shkrimi në letër të tregtisë. Ju printoni foton tuaj dhe përdorni të përbashkët, si letër në të cilën për të shkruar një deklaratë rimë dashurie.
u ju / u veshje
për veten vetëm letër e bërë. Ju mund të dëshironi të bëni një grup letër në gjoks dhe pantallona të gjera Hawaiian letër. humbja e tij nuk do të apelojë për ju për të thyer ju. Ju gjithashtu mund të merrni një kuti të madhe të letrës. kuti Obklej bukur prej letre dhe bashkëngjitni një hark i madh i kuq. Kur të hyni në dhomë hidhen nga kutia në kostum të Evës nga kopshti i Edenit.
Opatija dhurata rrugore / u
Pothuajse të gjithë dyqanet e mëdha ofrojnë mundësi për të blerë certifikatat dhuratë për një shumë të caktuar. Zgjidhni dyqan tuaj të preferuar dhe një burri ose gruaja sprezentuj kupon e zgjedhjes së tyre të vlerave. Ajo do të jetë një justifikim i mirë për të shkuar për prokurimin e përbashkët.


> Si për të blerë një veshje e dasmës
> I jopjellor, nuk mund të llogarisë kohën time si kam pasur 27 ditë në gusht të vitit të kaluar 17
> . Si për të marrë mbi pushim
> Le të thonë se unë e bëri atë me të dashurin tim një javë para periudhës suaj .. Pas dy ditësh pothuajse tri herë .. mori më herët se zakonisht .. eshte normale kjo mund të jetë shtatzënë?
> Kuotat e mira dashurie
> Në mënyrë që të plotësojë nevojat e tyre seksuale e meshkujve
> Cili është emri i Patrik - thotë Patrik e emrave
> Si për të eliminuar miq të rremë
> Si për të tërhequr vëmendjen e një djali nga shkolla
> Si mund të reagojë kur keni puth |? Lidhje
> .. Si të jetë një dashnor i mirë
> Si të sillemi në takimin e parë me të ardhme në aktet nënligjore
> Ngashënjim NGA SIGN fitues vajzat, vajzat për marrëdhënie dhe një dhuratë për të dashurën se si të fitojë një vajzë të vjetër dhe vajzat i trembur
> Si të bëhem më tërheqëse dhe e dëshirueshme
> Si për të njohur një njeri të gatshëm për martesë
> Metodat e kontracepsionit dhe efektiviteti i tyre
> Çfarë duhet të dini në lidhje me patch kontraceptive?
> diçka për të folur në lidhje me datën e
> Si për të mbajtur marrëdhënie të mira me prindërit
> Shënime të vogla për dashuri dhe për dashuri mesazheve SMS
> . Si foshnje shih
> . Si të jenë të lumtur
> Çfarë djem të doja të flas?
> Si mund ta di se është i interesuar në ju
> Si grua me fat
> Si për të tërhequr vajzat
> Si për të ardhmen e bukuri në aktet nënligjore
> MESAZHE e dashurisë Unë të dua dhe dashuri mesazhe për paraqitjen e
> Dje rreth 30 sekonda lënë jashtë seks niedoszlo dhe derdh, i cili është probabiliteti që të dashurën time është shtatzënë dhe se periudha e saj është e parregullt në nëntor ..
> Si për të prishur me të dashurin e saj
Gjuhë
Artikuj

Tiranë, ShqipëriView Larger Map